F T D F E N I K S

proszę czekać

pl. Dworcowy 1, 33-100 Tarnów 502 346 486 jkprzewozy@ftd-feniks.pl

Firma

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Firma

O FIRMIE

Firma Transportu Drogowego - FTD-Feniks

Firma Transportu Drogowego FENIKS powstała w kwietniu 2011 roku z inicjatywy grupy pracowników PKS Tarnów. Głównym profilem działalności FTD-FENIKS są przewozy pasażerskie w regularnej komunikacji publicznej, regularnej komunikacji specjalnej oraz w przewozach okazjonalnych w ramach obsługi wycieczek, pielgrzymek, imprez okolicznościowych.

Cała załoga FTD-FENIKS to wyspecjalizowani pracownicy o dużym doświadczeniu w zakresie przewozów pasażerskich.
Kierowcy to dobrana kadra z dużym zasobem przejechanych kilometrów w zgodzie z zasadami ruchu drogowego bez kolizji i bez wypadków.
Podstawowym celem całej załogi FTD-FENIKS jest wykonywanie usług na poziomie zadowolenia wszystkich naszych klientów oraz zapewnienie bezpieczeństwa w wykonywanych przewozach.

Oferujemy Państwu wynajem autobusów i busów w wersji turystycznej z przeznaczeniem do obsługi wszelkiego rodzaju przewozów okazjonalnych - wyjazdy integracyjne, okolicznościowe, pielgrzymki, wycieczki, wczasy, kolonie, zielone szkoły, obozy, wesela itp. Jesteśmy do dyspozycji zarówno dla firm, instytucji jak i osób indywidualnych.
Staramy się cały czas podnosić komfort oferowanych przez nas usług. Zapewniamy wysoki standard usług i konkurencyjne ceny.

Napisz lub zadzwoń do nas, a na pewno przekonasz się, że warto. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy ofertę, z której na pewno będziesz zadowolony.

KONTAKT

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu